پشتیبانی آنلاین

09334295927

آدرس فروشگاه

ایران ، آذربایجانشرقی ، میدان تره بار تبریز ( تراکتور سازی ) پشت باسکول خداپسند ، فرعی دوم سمت چپ ، پلاک 309 - 310
درباره ما

 در زندگی پر از مشغله و سختی انسان امروزی ارزش زمان و استفاده بهینه از آن روز به روز مهم‌تر میشود و جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص می دهد. در جوامع پیشرفته ،انسان مدرن دیگر برای تک تک ثانیه های خود برنامه ریزی میکند تا از همه اوقات بیست و چهار ساعته خود به خوبی استفاده کند.امروزه دیگر بیشتر جمعیت دنیا زمان اضافی برا چرخیدن در پاساژ ها و فروشگاه های بزرگ دنیا را ندارند.

بی شک اینترنت یکی از ابزار هایی است که در عصر حاضر نقش مهمی را در راستای صرفه جویی در زمان ایفا میکند.
فرشگاه های آنلاین اینترنتی در جوامع توسعه یافته جایگاه بخصوصی را برای خود تصاحب کرده اند که علاوه بر صرفه جویی در زمان ،حق انتخاب بی شماری را در اختیار مشتری خود قرار می دهند وهمچنین اطلاعات مورد نیاز از هر محصول در کسری از ثانیه در دسترس مشتریان فروشگاه های آنلاین است.

حضور بهترین برند های دنیا و طیف گسترده محصولات و خدمات، قطعا فروشگاه های آنلاین را به رقیب سر سختی برای فروشگاه ها و پاساژ های بزرگ دنیا کرده است.
ما ،در عمده پخش آنلاین، به شما کمک میکنیم ،که بدون دردسر و هدر رفت زمان در ترافیک شهر های بزرگ ، لوازم و جنس های مورد نیاز برای فروشگاه خود را از سایت ما به صورت عمده تهیه کنید.

شما میتوانید این کار را به آسان ترین شکل ممکن و تنها باثبت سفارش محصول مورد نظر خودبه صورت عمده انجام دهید و ما این وظیفه را که سفارش شما را در هر مقدار و اندازه در اسرع وقت تحویل فروشگاهتان دهیم.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های عمده پخش آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های عمده پخش آنلاین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

Wishlist
Continue shopping
Wishlist
Continue shopping